Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną części zamiennych do 99,9% marek samochodów. Do Państwa dyspozycji jest wykwalifikowana kadra doradców do sprzedaży, która służy pomocą w odpowiednim doborze części. Większość pracowników ma wieloletnie doświadczenie w tej coraz bardziej skomplikowanej branży, gdzie zły dobór części może spowodować uszkodzenie pojazdu.

Szeroki wachlarz producentów części jakie mamy w ofercie pozwala nam, w zależności od potrzeb klienta, doradzenie jakie zamienniki będą najodpowiedniejsze. Od tanich do tych renomowanych. Części, które nie występują w zamiennikach sprowadzamy od dealerów.

Posiadamy magazyn części na poziomie kilkudziesięciu tysięcy pozycji, które Klient może sprawdzić za pomocą poczty e-mail lub telefonu lub GG, po numerze części lub numerze katalogowym, jeżeli taki posiada. Dla prawidłowego doboru prosimy podawać nr nadwozia, czyli tzw. VIN.

Szybkie i bezbłędne wyszukiwanie części zapewniają nam stale aktualizowane elektroniczne katalogi.

Dzięki współpracy z wieloma dostawcami oferujemy najniższe ceny i szybką dostępność towaru, codzienne od kilku do kilkunastu dostaw.

Zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą.